Whatsapp
Alternate Text
img

Niçin TMGD TR

  • TMGD TR, Türkiye’nin ilk ve en büyük Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı kuruluşu olarak TMGD TR Mühendislik Ltd. Şti. tarafından 2015 yılında kurulmuştur.
  • TMGD TR 300’ün üzerinde müşterisi ile 3 yılı aşkın bir zamandır çalışmaktadır. En büyük 50 müşterisi ile ortalama 4, en büyük 10 müşterisi ile ortalama 2,5 yıldır çalışmaktadır. Yapılan kalite kontrollerinden memnuniyet seviyesi %100 ün altına asla inmemektedir.
  • TMGD TR Sahip olduğu kalite belgeleri ile hizmet ve süreçlerindeki kaliteyi her zaman korumaktadır (TMGD TR ’nin kalite belgelerini görmek için tıklayınız.)
  • TMGD TR çalışan eğitimlerine çok önem vermektedir.
  • TMGD TR Uzman DGR Kadrosu ile sadece tehlikeli madde alımlarınızda ya da üretimlerinizde değil, tehlikeli madde gönderilerinizde de sizlere ücretsiz danışmanlık yapmaktadır. (Hava-Kara-Deniz Taşımaları/Gönderileri)
  • TMGD TR sahip olduğu IATA yetkisi ile Hava Gönderilerinizde, sahip olduğu TİO yetkisi ile de Deniz – Kara gönderilerinizde uygun fiyatlar ve farklı alternatifler sunabilmektedir.
  • TMGD TR‘nin Hava yolları ile olan işbirliği sayesinde özel durumlar ve tonajlı yükleriniz için kolay pazarlık imkanı sunmaktadır.
  • TMGD TR müşteri ihtiyaçlarına yönelik net ve kesintisiz bilgi akışı sunmaktadır.
TMGD TR

Politikalar

Tüm Çevre - İş Güvenliği ve Kalite politikalarımız "Önce İnsan" odaklı!

service-img

KALİTE POLİTİKASI

Kalitenin müşteri memnuniyeti olduğuna inanan TMGD TR Yönetimi, hizmet üretimini hatasız yapmayı hedefleyerek düşük maliyet ile üstün bir kalite seviyesine ulaşmayı amaçlamaktadır ve Mükemmellik Yaklaşımını benimsemiştir.

service-img

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

TMGD TR, Tehlikeli madde danışmanlık hizmetlerinin tehlike kaynaklarını düzenli gözden geçirerek, amaç ve hedefleri doğrultusunda İSG performansını sürekli iyileştirmeyi ve riskleri değerlendirerek İSG ’ye yönelik strateji ve hedefleri belirlemektedir.

service-img

ÇEVRE POLİTİKASI

TMGD TR; Stratejik yönü, amaç ve hedefleri doğrultusunda, çevresel performansını ve Çevre Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirerek sürdürmeyi, çevre dostu teknolojileri kullanarak çevre kirliliğini önlemeyi ve çevrenin korunmasını desteklemeyi hedeflemiştir.

TMGD TR

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik denince akla ilk gelen çevrenin korunması olsa da
sürdürülebilirliği doğru tanımlamak için ekonomik ve sosyal açıdan da bakılması gerekir.

service-img

Çevresel sürdürülebilirlik

TMGD TR olarak çevresel etkilerimizi enerji verimliliği, CO2 emisyonlarının azaltılması ve atık yönetimi alanlarında yönetiyoruz. Enerji kaynaklarını seçerken yenilenebilir kaynakları tercih etmeye çalışıyoruz.

service-img

Ekonomik sürdürülebilirlik

Ekonomik sürdürülebilirliğimizin unsurlarını operasyonel verimlilik ve müşteri memnuniyeti olarak belirledik. TMGD TR olarak operasyonel verimlilik ile tüm kaynaklarımızın optimum düzeyde kullanılmasını sağlayarak, maliyetlerimizi düşürmeyi hedefliyoruz.

service-img

Sosyal sürdürülebilirlik

Topluma olan katkılarımız, çalışanlarımızın memnuniyeti ve onların sağlık ve güvenlikleri sosyal sürdürülebilirliğimizin temelinde yer almaktadır. TMGD TR olarak toplumsal yatırımlarımızı sektörümüzde istihdamı artıracak nitelikteki projelere yönlendiriyoruz.